Televizyon panelleri sitemiz üzerinden satılmamaktadır. Sadece adresimize gelen kırık ekranlı televizyonların panel değişimi yapılmaktadır.   x

Teslimat Bilgileri

  • Ürün listeleri bilgilendirme amacı ile yapılmıştır. Televizyon ekran(panel) çeşitleri çok fazla olduğundan dolayı bütün çeşitleri stoklarımıza eklememiz mümkün değildir. Televizyonlarda en çok kullanılan modelleri stoklarımıza ekleyerek, elimizde olmayan panelleri ise müşteri onayı doğrultusunda sipariş ederek getirtebiliyoruz.

  • Elimizde olmayan panel siparişleri maksimum 25-30 iş günü, minimum 15 iş günü içerisinde getirtebiliyoruz. Aksi bir durum gerçekleşirse müşterilerimiz bilgilendiriliyoruz, dilerseniz cihazlarınızı iade ediyoruz.

  • Websitemizde listelenen ürünler bilgilendirme amacı ile olup kargolanmaya müsait ürünler değildir. Ürün çeşitliliğini göstermek için sergilenmiştir. Panellerimizin kargo aracılığı ile gönderimi YAPILMAMAKTADIR. Panel değişimleri İstanbul içi kendiniz firmamıza getirerek veya İstanbul dışı kargo ile göndererek yapılmaktadır.Kargo ile yapılan gönderilerde taşıma sorumluluğu ve gidiş-dönüş kargo ücreteri tarafınıza aittir.

  • Websitemiz üzerinden sipariş verilmektedir.Dilerseniz siparişinizi oluşturduktan sonra online olarak ödeme yapabilir ve panel değişim sürecini başlatabilirsiniz.

  • Servisimiz İstanbul/Fatih Kocamustafapaşa Mahallesinde yer almaktadır. Müşterilerimiz tüm Türkiyeden kargo ile cihazlarını bizlere ulaştırabilir. Ayrıntılı bilgi için canlı destek veya Whatsapp destek hattından bizlere ulaşabilirsiniz.

  • Müşteri temsilcimize danışarak değişik teslimat şartları konusunda görüşebilirsiniz. Ayrıca kargo teslimatları sadece Türkiye için geçerlidir